Безкоштовна доставка від 5000 грн

Пн-Пт: 9:30-18:30

Про якість нашої продукції

Hair & Care — інтернет-магазин професійної косметики для волосся та шкіри, створений лікарями. Всі бренди — виключно перевірені, натуральні, дієві засоби для догляду та лікування. В Києві в нас є клініка HairCheck. Там лікарі трихологи щодня і безперервно проводять консультації. А є і HairLab — наша власна лабораторія. Збір аналізів, консультація лікаря, призначення лікування або підбір косметики — в одному приміщенні. Завжди раді знайомству офлайн!

Hair & Care співпрацює з брендами напряму. Ми довго вибирали засоби, аби пропонувати вам найкраще.

Не продаємо те, чим не користувались би самі. Тому що дуже цінуємо довіру та позитивні відгуки наших пацієнтів. Контролюємо якість, з любов’ю пакуємо, відправляємо в будь-яку точку світу.

Hair & Care створений від серця. Ми дуже любимо те, що робимо. Тому робимо ще чесно та щиро. Ми проти шаблонних продажів та непотрібних покупок. Ми за те, щоб підбирати засоби персоналізовано. Всі ми різні: різний тип шкіри, структура волосся, спосіб життя, раціон харчування та навіть мікроклімат в домі. Тому і засоби для догляду та лікування треба підбирати точково. Проходьте наш онлайн-тест, аби більше дізнатись про своє волосся та шкіру. А ми, за результатами тесту, підберемо для вас комплексний догляд.
Приємних покупок!

Оберiть мову

preloader